top of page
אינספיריה חברה מומלצת ליישום, תמיכה והתקנה של מערכת SAP Business One

SAP Business One מערכת ה-ERP המובילה בעולם לניהול העסק

SAP Business One הרבה יותר ממערכת מידע - פתרון כולל שיבטיח לכם שליטה, התייעלות ושיפור התוצאות העסקיות 

למה מערכת ה-ERP של SAP תתן לכם יותר?

היתרון של מערכת ERP של SAP התאמה מלאה לצרכים של החברה

גמישות והתאמה מרבית לצרכים של כל חברה

יישום פתרון מדוייק לענפים ולמגזרים של החברות לדוגמה: קמעונאות ומסחר, תעשייה וייצור, הייטק וסטארטאפ, ניהול פרויקטים, שילוח מחסנים והפצה ועוד. 

היתרון במערכת ERP של SAP שליטה בכל העסק

שליטה וניהול אינטגרטיבי של כל תחומי העסק

ניהול מרוכז של כל פעילויות הליבה הארגונית והעסקיים: כספים, הנהלת חשבונות, מכירות, רכש, מלאי ומחסן, ייצור ותכנון חומרים, שירות לקוחות ועוד.

היתרון של מערכת ERP של SAP לניהול העסק

ביטחון בניסיון המוכח של חברת SAP העולמית

תוכנת SBO מיושמת בלמעלה מ-150 מדינות ברחבי העולם; תומכת בכ-40 שפות וחוקי מס; ומיושמת אצל יותר מ-3,500 לקוחות בישראל ו-55,000 חברות בחו"ל.

מערכת ERP של SAP חוסכת בעלויות ומחזירה את ההשקעה

עלות נמוכה מותאמת לעסקים קטנים ובינוניים והקמה מהירה

החזר השקעה מובטח ע"י יישום מותאם ומודולרי של מערכת עוצמתית, המאפשרת לחברה יציבות וצמיחה לפי צרכי הארגון. 

היתרון במערכת ERP של SAP מערכת מידע עם נתונים של התפעול כל העסק

נגישות לכל המידע ויכולת ניתוח לקבלת החלטות מושכלות

התאמה מיטבית של מערכת המידע לצרכים ולתהליכי העבודה חוסכת זמן, כסף ומשאבים; ומשפרת את יכולת התגובה בזמן אמת מכל מקום. 

למי מערכת ERP של SAP מתאימה?

תוכנת SAP Business One, היא פתרון עסקי שלם שפותח במיוחד כדי לענות לצרכיהם של עסקים קטנים ובינוניים (SMB) בארץ ובחו"ל. ביחד ניישם את מערכת ה-ERP בידוק לפי לצרכים שלכם, בהתאם למגזר ולענף של החברה, ונגדיר את המודולים הרלוונטיים עבורכם.

חברות חדשות בוחרות במערכת SAP

כדי להתייעל, לשלוט בפעילות החברה, לשפר את התוצאות ולקבל תשובות לשאלות. ישנן גם חברות שבוחרות במערכת של SAP כדי להחליף מערכות נישתיות מרובות ש"לא מדברות" ביניהן, במערכת ERP אינטגרטיבית לניהול כל העסק במקום אחד.

חברות שמשתמשות כבר במערכת SAP קיימת

בוחרות לעבור לאינספיריה מכמה סיבות לדוגמה: הן לא מרוצות מיישום המערכת או משירות התמיכה של הספק הקיים. לעיתים החברות כבולות בהסכמים ובפיתוחים היוצרים תלות, והן מעדיפות לעבור לשותף SAP המפתח בקוד פתוח כמו אינספיריה.

למה שתבחרו באינספיריה ליישום מערכת SAP? 

אנחנו באינספיריה שותפי SAP באמת מאמינים גם בשותפות בינינו לבין לקוחותינו, ורוצים שתבחרו בנו מתוך אמון הדדי במקצועיות וביתרונות שניתן לכם. 

פתרונות חסכוניים מחוץ לקופסה ניישם לכם את המערכת בצורה יצירתית, כדי שתמקסמו עד כמה שאפשר את יכולות מערכת המדף, וכך תחסכו פיתוחים, זמן וכסף.

כתובת אישית מקצועית וקשובה

אתם בידיים טובות של חברה עם ניסיון של מעל 20 שנות יישום ושירות של מערכות מידע ופתרונות לניהול העסק. במשפחה שלנו התקשורת ישירה עם המנהלות מנהלי הפרויקטים והמיישמים הבכירים.

גמישות מירבית במחיר הטוב ביותר
אנו מחוייבים להכיר לעומק את הצרכים שלכם, ובמקביל מכירים את הפתרונות החדשים שיוצאים לשוק. כך אנו מציעים לכם מיצוי יכולות המערכת ופיתוחים ספציפיים בקוד פתוח במחיר משתלם.

ראיה כוללת וממוקדת להתאמה מרבית 
הבקיאות שלנו ביישום המערכת ו-20 שנות הניסיון בניתוח תהליכי עבודה מבטחים קסטומיזציה חכמה בדיוק לפי הצרכים שלכם בתחומים כמו: פיננסיים, תפעול, שיווק, רכש, לוגיסטיקה, ייצור, שירות, הלקוחות, המכירות.

איך אינספיריה תספק לכם את הפיתרון המדוייק לניהול העסק?

חברות רבות מציאות שירותי יישום ותמיכה של מערכת ה-ERP המובילה של SAP,
אז למה שתבחרו דווקא בנו לתת לכם פיתרון אופטימלי?

פתרון כולל למערכת SAP Business One

כמו תוכנת SAP שמספקת פיתרון אינטגרטיבי לניהול העסק, כך גם אנחנו מתמחים במתן כל שרשרת השירות משלב האפיון, היישום, התוספים, הפיתוח, התמיכה, ההדרכה והייעוץ. 

מחויבות לסטנדרט שירות ולמתודולוגית יישום

אנחנו מספקים שירותים לחברות בארץ ובחו"ל ועומדים באמנת שירות (SLA) מחמירה, ותמיד זמינים לקשר ישיר. מתודולוגיית היישום מבטיחה שלא תחרגו בזמן, בתכולה, בתקציב ובאיכות היישום. 

ביטחון בשותף SAP ובניסיון של מעל 20 שנה

חברת אינספיריה מוגדרת כשותפה עסקית של SAP העולמית. מנהלות החברה, צוות מנהלי הפרויקטים והמיישמים הבכירים בעלי מומחיות במערכות מידע, בטכנולוגיות מידע (IT) בהנדסת תעשייה וניהול וכמובן בקיאים ברזי תוכנת SBO, באינטגרציות ואוטומציות.

מערכת SBO SAP Business One ניהול התפעול וניהול העסק יישום של חברת אינספיריה שותף SAP

 בחרו בשותף שמתאים לכם. כזה שיתן לכם שירות אישי, מחויב וקשוב מקצה לקצה. חברה שתיתן לכם את הביטחון שאתם בידיים טובות ושתפיקו את מירב היכולות שמערכת ERP של SAP יכולה לתת לכם.

bottom of page